Loji TV Hikayesi

“Lojistik bisiklet sürmeye benzer, durursanız düşersiniz” diyerek düşmemek üzere planlarımızı yaptık, Lojistiği okuyarak algılar, yaşayarak öğrenirsiniz misyonu ile bu sektöre gönül vermiş gençlerin gelişimine katkıda bulunmayı ve onlarla bu yolda yürümeyi taahhüt ediyoruz.

Lojistik, yazılı ifadelerle anlatılabilecek ancak yaşanarak anlaşılabilecek bir sektördür. Bu sekör global olması nedeniyle tüm dünyayı ilgilendirdiğinden, sektörde hizmet veren ve/ya alan kişi, kurum, kuruluşlarında bu sebeple aynı dili konuşması gerekmektedir. Kendine has terminolojisiyle, kendine has teknikleriyle, kendine has insan kaynağı ile başlı başına bir endüstridir.

LojiTv, sektör temsilcileri ve takipçileri için alışkanlık yapacak, ilgi çekecek, merak uyandıracak, yeni ve içi dolu sektöre alternatif olmayı, gündelik hayatın içinde ve her alanında lojistiğin olduğunu ve bu gerçeğin altını çizerek, “önce insan” merkezli hareketle insana yatırımın geleceğe yatırım olacağını, geleceğin şekillendirileceği, tüm sektörün ihtiyacı olan gücün eğitiminde ve yetiştirilmesinde öncü olacak, çizgisiyle sadece bir kesimi hedeflemeden ve asla kendi ülkesine/insanına yabancılaşmadan yayın yapmaktadır/yapacaktır.

Türkiyenin Lojistik Yayın yapan kanalı, sadece ülkemizde değil, dünyanın önemli merkezlerinde/ülkelerinde meydana gelen lojistikle ilgili önemli gelişmeleri (teknoloji, dijital, insan, dünya, eğitim vb.) yaptığı yayınlarla tüm sektör ile paylaşacaktır.

Yapmakta olduğu yayıınlarda yalnızca sektöre değil bu sektörde hayati anlam taşıyan insan faktörünün gelişimi ve eğitimi içinde ihtiyaç olan yüzleri/kişileri yayınlarında misafir eder, “insana yatırım” köşesinde Ar-Ge çalışmaları yapar, anlaşılır yayın dili ve izlemeyi keyifli kılan çizgisiyle sürekliliği sağlar.

“Lojistik Durursa Hayat Durur”

Gelişime açık yüzüyle Türkiye’nin kanalı LojiTv’de buluşmak üzere…

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist